Museum MORE opent een nieuwe, derde locatie in Delden. MORE Twickel gaat open voor publiek op zaterdag 12 september.
Museum MORE en Stichting Twickel hebben de handen ineengeslagen voor een uniek nieuw project: MORE Twickel. Gevestigd in de Oude Rentmeesterij op Landgoed Twickel, opent deze nieuwe museumlocatie van Museum MORE haar deuren. Dankzij een gezamenlijke visie ontstaat er een bijzondere ontmoetingsplek. We kijken enorm uit naar de opening van dit museum, waarin het beste van de rijke historie van Landgoed Twickel en de kunstcollectie van Museum MORE samenkomt.
Algemeen directeur Maite van Dijk van Museum MORE: "Door de uitbreiding met een derde locatie kan Museum MORE meer publiekslievelingen en verborgen parels uit de eigen collectie met bezoekers delen. Topstukken van schilder Jan Mankes krijgen permanent een speciale plek in MORE Twickel. Bijna 30 werken zullen te zien zijn: schilderijen uit de eigen verzameling zijn aangevuld met bruiklenen van Museum Arnhem, Museum Belvédère en particulieren die we zeer erkentelijk zijn."
Daarnaast opent MORE Twickel met de tijdelijke tentoonstelling Into the Woods. Tien hedendaagse Nederlandse kunstenaars en een schrijver nemen je mee langs imposante bomen, lieflijke bosvijvers, vervreemdend struikgewas en mysterieuze paden die nergens naartoe leiden. Van Dijk: "Hun kunst sluit organisch aan bij de sfeer van de prachtige locatie en de omgeving van Landgoed Twickel. Een ontdekkingstocht door de verbeelding van het sublieme landschap." Te zien van 12 september t/m 21 maart 2027.
Museum MORE is het grootste museum voor modern realisme in Europa en ontvangt jaarlijks meer dan 200.000 bezoekers.
MORE Twickel
Hengelosestraat 2 / 4
7491 BR Delden
MORE Twickel gaat open voor publiek op zaterdag 12 september
Dinsdag t/m zondag open 11.00-17.00 uur
Gratis toegang met Museumkaart, Vriendenloterij VIP-pas of MORE-member-pas.
Kunst en cultuur
Nieuws
Tentoonstelling